PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32225}

Pianista

The Pianist
8,3 602 786
ocen
8,3 10 1 602786
7,8 45
ocen krytyków
Pianista
powrót do forum filmu Pianista

Oceny krytyków

ocenił(a) film na 10

Niech Filmweb wyłączy już tą funkcję, bo to pod kabaret podchodzi. Prawie pod każdym filmem jest jakaś durna ocena, ale 2 tutaj dla oskarowego filmu to śmiech dla tego... "Zawodu". Natomiast oceny pracowników Filmweb są zawsze przemyślane i te recenzje zostawmy.

ocenił(a) film na 8
Mrok_Filmowy

Nie bądź takim zwolennikiem wyłączania i ograniczania. Zaraz ktoś zaproponuje, żeby internet "wyłączyć". Nie chcesz, to patrz i nie sugeruj się. Ja zawsze patrzę na ocenę krytyków. Bardziej przystają do mojego gustu i pomagają mi odrzucić gniot, gdyż vox populi często rozmija się z moim.

ocenił(a) film na 7
Mrok_Filmowy

widze, ze 'cancel culture' wchodzi na filmweb.... Jezeli z czyms sie nie zgadzasz to nie znaczy, ze musi to byc zakazane/wysofane/usuniete.

ocenił(a) film na 9
Anna_1148

Przecież dwoje krytyków oceniło ten film 2/10 i 4/10. To jest kpina. Oni nie nadają się do tej roboty. Każda ocena poniżej 7, niepodparta jakimikolwiek logicznym uzasadnieniem, jest kpiną! Trzeba być złośliwym człowiek żeby tak ocenić to dzieło.

ocenił(a) film na 10
krobier

No dobra ale nie mogli wyjaśnić czemu tak nisko tylko dali od tak 2 i 4 KPINA!

Dla mnie Najlepszy Polski film (nawet jak aktor nie jest z Polski ale co z tego) w historii kina

krobier

Ja dałem 7 ale też Pianista nie jest wybitnym filmem. To tylko solidna robota, która opowiada i tylko opowiada nie mówiąc nic szczególnego pomiędzy wierszami. Romek ma zwyczajnie lepsze filmy na koncie. Co najmniej cztery albo i więcej. 4 to może i wynik rozczarowania bo Pianista to najzwyklejszy mainstream a oczekiwano czegoś więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones