PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684242}

Poprzednie życie

Backtrack
6,0 5 758
ocen
6,0 10 1 5758
Poprzednie życie
powrót do forum filmu Poprzednie życie

Ostatnio oglądałem Backtrack i przyznam że na początku myślałem że film będzie dość przeciętny , jednak film coraz bardziej się rozkręcał i osiągnął bardzo dobry poziom bardzo ciekawa fabuła zaczęła mnie wkręcać coraz bardziej a potem było już coraz lepiej ,nie wiem czemu w opisie jest podane iż to thiller bo moim zdaniem to raczej horror z typowymi jego elementami ,dałem wysokie noty tej produkcji ponieważ miło mnie ten film zaskoczył od przeciętnego początku do bardzo ciekawego zakończenia tej historii

robin_1752

Ja przed chwilą skończyłem i muszę stwierdzić, że całkiem przyzwoity, a przy końcu zaskakujący.
Zasadniczo nauczony doświadczeniem, unikam filmów najnowszych, bo zazwyczaj potem klnę, ale widząc nazwisko tego Żydziaka, Brody'ego, którego polubiłem z filmu "Osada", postanowiłem dać mu szansę. Polecam. 7/10.
PS. Masz rację, że to po prostu klasyczny horror, a nie żaden thriller. Ale o tym niech każdy kto nie oglądał przekona się sam:-)

ocenił(a) film na 8
robin_1752

Tak, to typowy horror, nie wiem dlaczego jest napisane że thriller.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones