PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210417}
7,9 44
oceny
7,9 10 1 44
Welcome to Sunny Florida
powrót do forum filmu Welcome to Sunny Florida

Tym bardziej,że jest to zakończenie trasy koncertowej "...On SCARLET,S WALK TOUR my mieliśmy okazję podziwiac jej koncert w poznańskiej arenie 24.01.2003 r. a w zeszłym roku w warszawskiej sali kongresowej "AMERICAN DOLL POSSE" Rewelacyjne koncerty!!!
"WELCOME TO SUNNY FLORIDA" i całkiem niedawno wydana kompilacja "VIDEO COLLECTION" to dla mnie Arcydzieła!!!

ploc

@ploc Nie wiem, czy dojdzie do Ciebie ta wiadomość, jednak mam nadzieję, że dotarł do Ciebie już dawno videozapis koncertu Tori z Montreaux :) Ruda jeszcze z Yamahą, to dopiero hit :)

ocenił(a) film na 10
motoreq

dotarł! Jak tylko się ukazał w wersji 2DVD istnieje też wersja audio na CD której niestety nie posiadam!!! Dzięki za wiadomość! Miło jest spotkać TORImaniaków Pozdrrr ...

ploc

O! Audio też mam, polecam serdecznie - tyle tylko, że na zwykłym CD są dwa koncerty (ten z 1991 i 1992), razem z wykonaniem Smells like teen spirit :) W każdym razie tutaj także dźwiękowcy wykonali kawał dobrej pracy. P.s. Nie wiem, czy nie ma jeszcze DVD z zapisem spektaklu Light Princess z muzyką Tori - ścieżka dźwiękowa na bank została już wydana na CD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones