Adrien Brody

8,4
42 875 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrien Brody

Czy Adrien według was zasłużył na Oscara za pianistę?Według mnie Oscara nie dostał Daniel Day Lewis tylko dlatego że już miał jednego za moja Lewą Stopę.Pomyśleli sobie "aaaa ten jeszcze nie ma to mu damy..."Dobrze że łaskawie dali DDL oscara za Az poleje się krew bo gdyby tego nie zrobili to kwalifikowałoby się to już pod błazenadę

lotr_2

Moim zdaniem Oscar zdecydowanie zasłużony. A na temat Daniela Day Lewisa nie mam zamiaru nawet się wypowiadać.

kleministka

a to czemu? Jak dla mnie Daniel jest o wiele lepszym aktorem....

lotr_2

Najpierw wrócę do Twojej poprzedniej wypowiedzi, przecież jest wielu aktorów którzy dostali kilka Oscarów, więc to raczej się nie przełożyło na wygraną Adriena. Ja nie przepadam za Danielem i jego "talentem". Tak właściwie to ty widziałeś/aś Pianistę?

kleministka

tak widziałem podobał mi się rola Adriena również ale jednak kreacja Day Lewisa zrobiła na mnie większe wrażanie .Co Twoim zdaniem jest nie tak z aktorstwem Daniela ?Nie lubisz aktorów stosujących metodę stanisławowskiego?

lotr_2

jeżeli widziałaś tylko film Nine z Danielem to zachęcam do obejrzenia Mojej Lewej Stopy za którą otrzymał jednego z najbardziej zasłużonych Oscarów jak również Aż poleje się krew za którego również został bardzo zasłużenie nagrodzony Oscarem pozdrawiam;)

lotr_2

widziałam więcej niż jeden film z Danielem i on po prostu należy do aktorów których nie trawie. nie chodzi tu o metodę jaką stosuje, ale o jego całokształt. może kiedyś się skuszę i zobaczę jakiś z filmów który poleciłeś, ale póki co wątpię żebym zmieniła o nim zdanie.

lotr_2

Ja nie uważam go za dobrego aktora,a oskara dostał,bo wypadało...Żyd grał żyda,szkoda,że sam nie przeżył II wojny Światowej;/to może by nie gadał takich głupot o Polakach..

Wazzzka

Właśnie widać w jaki sposób oceniasz jego aktorstwo...

Wazzzka

A jakie on głupoty gada o Polakach co? Bo ja nie w temacie chyba...
Jego aktorstwo mi się podoba, w Pianiście zagrał świetnie...miał też dużo innych fajnych ról, które odegrał równie dobrze...ale to już każdy sam ocenia...

Wazzzka

Adrien nie gada głupot o Polakach, wręcz przeciwnie jest dumny i pamięta o swoich polskich korzeniach, czego nie można powiedzieć o innych Gwiazdach Hollywood z polskimi korzeniami . Chyba ci sie pomyliło z Eli Rothem który swego czasu udzielił dość kontrowersyjnego wywiadu dla polskiego portalu internetowego. A co do Oscara to zasłużył jak najbardziej.

lotr_2

nie zasłużył ,grał momentami bardzo nierówno
a Lewis to geniusz i najlepszy aktor (tego pokolenia) jaki chodzi po naszej planecie

lotr_2

Jak dla mnie to rola życia w "Pianiście". Świetny aktor.

lotr_2

Jak najbardziej zasłużył, genialnie grał

lotr_2

według mnie zasłużył, świetnie zagrał

lotr_2

Day Lewis w porównaniu z Brodym wypada dużo lepiej, generalnie jest on o wiele lepszym aktorem, niemniej jednak kreacja Brody'ego w "Pianiście" była porównywalna do kreacji "Billa The Butchera", jaką stworzył Day-Lewis w "Gangach z Nowego Jorku". Oskar zasłużony dla Brody'ego, chociaż zaznaczam: biorąc pod uwagę całe ich filmografię, jest on nieporównywalnie gorszym aktorem od DDLa.

lotr_2

To był jeden z tych oskarów, które cholernie trudno było rozdać. Ale Brody jednak lepszy, no i do tego - jedyna dobra rola, tzw. rola życia, a Lewis, mimo że świetny, miał inne, lepsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones