Adrien Brody

8,4
42 875 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrien Brody

Mój Adrien

użytkownik usunięty

Adrien jest piękny...chciałabym zasnąć a jego ramionach...

użytkownik usunięty

Ja też szaleje za niM!
Kto by nie chciał :D
jak chcesz pogadać to pisz: gg: 1370659 a mail wiki_91@buziaczek.pl :)
czekam :P

nie chce Cie martwic, ale nigdy nie bedzie Twoj :P

użytkownik usunięty

Ech, doskonale Cię rozumiem, zasnąć w jego ramionach to coś wspaniałego ;*

użytkownik usunięty

Hello, kitty! adrien wcale nie jest piękny mimo że w filmie "oxygen" wydał mi się przystojny. był to pierwszy film z jego udziałem jaki oglądnęłam ale ogólnie brody mi się nie podoba. ten haczykowaty nos i jakby postarzony wygląd... łee... nie dałabym mu tych 31 lat ale ok 40
ale aktorem jest świetnym :)
kruczek

zasnąć w jego ramionach? a po co tracić czas na spanie;-)

użytkownik usunięty

czemu wszyscy patrząc na niego patrzą na jego nos, ma jaki ma.... Kiedy oglądałam z nim filmy, spodobał mi się jako całokształt:P Fanki, wielbicielki boskiego (ulubione słowo mojej mamy^^) Adriena łączcie się, jeśli chcecie o nim pogadać, to piszcie gg:8796459
POZDRUFFFFFKA for all :*

użytkownik usunięty

nareszcie widzę, że nie tylko ja lubię Adriena! ;-D (I do tego nie ja jedyna uważam, że jest nawt ładny) A co do jego nosa to nic nie mam...:-)

użytkownik usunięty

piszę pracę o wymarzonym mężu.......zgadnijcie na kim się wzoróję:P

Ale masz marzenia... ja życzę żeby się kiedyś spełniły. Dla mnie Adrien jest tylko świetnym aktorem, który każdą role zagrałby Oscarowo. Owszem, jest przystojny... I to bardzo... Tylko czasami brzydko się uśmiecha (...eh... ja zawsze się do czegoś przyczepię :)) Dobra kończę, bo zaraz zacznę wymieniać co mi się w nim nie podoba...

Pozdrawiam wszystkich :)

jest fajnym facetem, a jego nosek dodaje mu jeszcze urody i niepowtarzalnosci :* Ah!

Divian

I oczywiście tutaj się z tobą zgadzam :P

POZDRUFFFFKA :D
Całuski :*:*:*

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

mój poprzednik jest strasznie żałosny, co nie??? heh

użytkownik usunięty

czy jest tu jakiś moderator - bo pewien wpis nalezałoby stąd usunąć. To jest niejako forum publiczne i głoszenie treści rasistowskich jest karalne, niestety autor nie był na tylko odważny aby się ujawnić. Poza tym jeśl już chcesz się wypowiadać to Żyd piszę się z wielkiej

Żyd, czy nie Żyd (^^), wciela się w swoje role fantastycznie (niedługo obejrze sobie "OBŁĘD" hiehiehie :P

Dla mnie niepojęte jest jak ktoś może być taki piękny... :* To przekracza ludzkie pojęcie:D
Ja osobiście zakochałam się w nim po obejrzeniu "Pianisty":) WSPANIAŁY film ze WSPANIAŁYM aktorem:)
Jezuu... Nie dośc, że rozbrajający wygląd to jeszcze równie rozbrająca gra aktorska. Jest naprawdę ŚWIETNYM aktorem. ŚWIETNYM:)
Reczywiscie- niech fanki Adriena łączą się*_* Mój numer gg jak ktoś chce pogadać 1671994:) Czekam nie tylko na fanki jego wyglądu, ale też fanki (i fanów:)) jego gry:) No i dla tych, którzy namiętnie będą chcieli mi wypersfadować uwielbienie do niego, mówiąc, że wygląda okropnie i równie okropnym jest aktorem;) ZGŁASZAJCIE SIĘ, ZGŁASZAJCIE! :)
Pozdróffka serdeczne:*

fleUr_henry

ja się na pewno odezwę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D

fleUr_henry

Masz rację w "Pianiście" musiał widocznie mieć to coś... zagrał więcej niż świetnie (skoro wszyscy tak piszą, to ja nie będę lepsza, ale to jest moje zdanie:P), bo też po pierwszym obejrzeniu zauroczył mnie (ale nie tylko swoim wyglądem, hehe^^). Powatarzam jeszcze raz moje słowa: "FANKI NASZEGO BOSKIEGO, CUDOWNEGO I WOGÓLE ACH, OCH, ECH...itp.(:P) ADRIENA ŁĄCZMY SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !" (mam nadzieję, że nikt nie będzie próbował wywalic mi z głowy moje przekonania na jego temat...:P)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones