Adrien Brody

8,4
42 875 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrien Brody

O północy w Paryżu

użytkownik usunięty

Za rolę Daliego powinien dostać Oscara.

Bez przesady...

użytkownik usunięty
Justyna0810

Nie można niczego wyolbrzymić?

Można, nikt Ci nie zabrania, ale wg mnie w tym przypadku to jednak trochę niepoważne.
Pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
Justyna0810

Nie zaprzeczę ;)

Justyna0810

Powinien dostać jak najbardziej, za drugi plan. Jeśli taki grubas Jonah Hill dostał nominację za swoją rolę to Adrien powinien otrzymać oscara.
Nigdy nie zrozumiem fenomenu przyznawania nominacji...Niech mi ktoś odpowie co było takiego dobrego w roli grubego, że zasłużył na nominacje?

Mr.Pink

Nie oglądałam ale to że jest gruby to nie znaczy ze jest zły aktorem. Poza tym gdzie nominacja dla Kirsten Dunst i Tildy Swinton?

Justyna0810

Nie chodzi o to,że jest gruby. Jego rola była NAJMIZERNIEJSZYM WYSTĘPEM JAKI WIDZIAŁEM. Bez błysku, charyzmy i polotu. Co drugi powinien otrzymać nominację za takie granie.

Całkowicie się zgadzam. Moja ulubiona scena w filmie:D Genialnie zagrane.

Chyba ktoś powinien ci zasadzić kopa za takie pisanie bzdur.

użytkownik usunięty
accadacca

Za nieco żartobliwe wygłaszanie swoich opinii nie powinien chyba nikt. Za to Tobie za ignorancję jak najbardziej, prosto w dłonie żeby nie pisały pierdół na klawiaturze.

Jesteś śmieszny wygłaszając takie teksty.

użytkownik usunięty
accadacca

Nie rozumiem nawet o co jest ten bezsensowny spór. Traktujmy się z dozą humoru. To raczej pomaga.

haha popieram!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones