Adrien Brody

8,4
42 875 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrien Brody

dla babskiego magazynu stwierdzil, ze niecierpi kiedy caluja go "brzydkie fanki", jakby sam byl taki piekny! Zwlaszcza kiedy dorywaja go w knajpie, a on je i robi mu sie niedobrze. Cud, ze Halle Berry na oskarach nie zwrocla kolacji po jego pocalunku!

kaskajestem

o raaany...jak to dawno było.
Choć go uwielbiam, to jednak faktem jest, że on się całował z zaskoczoną Charlize Theron i chyba niezbyt uradowaną Halle Berry, no ale...

Echidna

a ty byś się cieszyła, gdyby rzucały się na ciebie rozhisteryzowane dziewuszki? jeśli ładne, to jeszcze... ale chyba i tak bym się sprzeciwała.

kaskajestem

Udało mi się znaleźć jakąś wzmiankę o tym w Twiście sprzed 2 lat:
"Adrien Brody nie może opędzić sięod tłumu wielbicielek. Jeśli dziewczyna jest ładna, nie ma problemu, gorzej, gdy na szyję rzucają mu się brzydkie kobiety. Pewnego razu, gdy Adrien siedział w restauracji, podibegła do niego laska zdecydowanie "nie w jego typie" i... pocaławoła go w usta! Biedaczek źle to zniósł, bo następnego dnia obudził się... z gorączką. Szkoda, że nie dostał wysypki. Wtedy na jakiś czas miałby problem z głowy - żadna panna nie chciałaby go pocałować"

Hmm.. zostawię to bez mojego komenatarza.

moshiba

w usta? no to przesadzila, kazdy by dostal goraczki :-) Biedaczka, pewnie nie potrafila utrzymac emocji na wodzy..

Divian

Na to wygląda, tacy są fani, a właściwie to zakręcone fanki xD

moshiba

Gdybym miała kupe forsy, była tak seksowna jak on i mogła mieć kogo tylko zechcę to też bym nie chciała, żeby cąłowały mnie brzydkie fanki. żaden facet nie pójdzie do łózka z przeciętną laską jeśli mógłby mieć powiedzmy Angelinę Jolie

kaskajestem

i dobrze powiedział. nikt nie ma prawa go dotykać ani obśliniac bez jego zgody.nie mówiac jush o spoconych blondyneczkach z odrostami i boczkami wylewajacymi sie z pod gaci.

kaskajestem

Z jednej strony to kto by się nie wkurzył gdyby rzuciła się na niego jakaś laska i to jeszcze nie za piękna, ale z drugiej strony, to nie dziwie się jej że to zrobiła :P:P

kaskajestem

Jejku!ja sama bym go chyba pocałowała,gdybym go spotkała:)!!!:*:*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones