Adrien Brody

8,4
42 875 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrien Brody

A takie miny strzelał w Pianiście że boki zrywałem ze śmiechu, długi nochal i do tego brzydal jakich mało....

użytkownik usunięty
cezar25_filmweb

hmmm jaki paradoks dla ciebie brzydal dla mnie ciasteczko! :D są gusta i guściki.

ci którzy szydzą z czyjegoś wyglądu najczęściej sami nie mają czym się poszczycić ;)

alfa940

Haha coś w tym jest.
Dla mnie nie liczy się wygląd - ale sposób grania.
W pianiście zagrał tak, że czuło się jakby się tam było, jakby ta cała historia nas osobiście dotykała.
Niesamowite co film/aktor może zrobić z człowiekiem :)

Moim zdaniem jest bardzo przystojny,ma to 'coś' a ten nos mu pasuje

CelineMarie

właśnie powiedziałam mojej przyjaciółce, że nie wiem dlaczego, ale on mi się wydaje szalenie pociągający :)

cezar25_filmweb

Cóż, nie mam nic do wyglądu tego aktora - wręcz przeciwnie :). Człowiek, jak człowiek, może nawet lepiej - człowiek, który posiada talent.
Pozdrawiam :D

cezar25_filmweb

To Twoje zdanie. Współczuję, że w ogóle dałeś radę śmiac się podczas takiego filmu.
Cóż. Ciekawe czy z ciebie taki Apollo. Nie mam nic do dodania.

cezar25_filmweb

czy wygląd jest dla Ciebie najważniejszy, pusty człowieku?

cezar25_filmweb

żałosne.

pinkdestiny_fw

Moim zdaniem nietuzinkowa uroda Adriena jest dla niego wielkim atutem. Wyróżnia się znacznie od tej hoollywoodzkiej sieczki, wymuskanych chłoptasiów. Każdy ma inny gust, mi natomiast podoba się jego uroda a ten nos nadaje mu charakteru. Jesteś chyba jednym z mało licznego grona które twierdzi, że jest pozbawiony talentu...

użytkownik usunięty
maaf

Trudno się nie zgodzić! :)

cezar25_filmweb

To dziwne. Skoro jest takim beztalenciem wg ciebie, to jakim cudem dostał Oscara? A i jeszcze jedno. On jest niesamowicie przystojny!

sylwia92R

Przecież widać, że cezar25_filmweb to ktoś, kto specjalnie pisze takie bzdury a później napawa się tym jak inni się z nim nie zgadzają bądź wręcz wyzywają. Żal mi Ciebie.

dingo21

Nie wyzywam go, tylko wyrażam też własną opinię. Mi siebie nie żal, po prostu chce się wypowiedzieć co myślę i mam prawo się z n im nie zgadzać, choćby tylko cezar25_filmweb pisał tak po to by denerwować innych. Tak samo byłoby gdybym to ja napisała, że kogoś nie lubię. Zaraz znalazła by się masa ludzi, którzy z przyjemnością by mnie zlinczowali.

sylwia92R

Nie żal mi Ciebie sylwio tylko żal mi cezara25_filmweb. Źle się wyraziłem. A do Ciebie nic nie mam.

dingo21

A przepraszam. Mnie jego też żal. Po prostu nie lubię gdy ktoś nie potrafi poradzić sobie z własną zazdrością, a tak jest w przypadku cezara25_filmweb. Skoro Brody jest aktorem, który w dodatku zdobył oscara, to znaczy, że jednak zna się na tym co robi. Jednak "nasz" pesymista uważa, że jest żałosny. Ja bym mu kazała zagrać. Ciekawa jestem jakie on by "miny strzelał"

cezar25_filmweb

wstaw swoje zdjęcie z chęcią ocenimy ;)pozatym co za cymbał ocenia grę aktorską na podstawie jego wyglądu ?

cezar25_filmweb

idz leczyc kompeksy gdzie indziej dzieciaku

cezar25_filmweb

cóż, o tobie to świadczy, jeśli zrywasz boki na "pianiście". -,-'

anyway, wg mnie jest śliczny.

cezar25_filmweb

taaaaak! ^^
oceniaj dalej aktorów po wyglądzie i po minach, a z pewnością zajdziesz dalej niż ktokolwiek inny :/
nie karmić trolla.
radzę nawet nie pisać na tym forum, bo mi tu coś zalatuje prowokacją.
pzdr ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones