Adrien Brody

8,4
42 875 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrien Brody

no właśnie, który??podajcie max. 3 :) bo myślę, że jednego się nie da :D ja stawiam tak:
1. Oxygen
2. Harrison's Flowers
3. Pianista

zarowa

hmmm...naprawde trudne pytanie.musiałabym obejrzec "The Jacket" wtedy podjełabym decyzje.Ale apewno wysoko bylby "Pianista" i "Oxygen".

użytkownik usunięty
zarowa

Oxygen i Pianista:) Kolejność przypadkowa:)
Pozdrawiam

zarowa

1.Oxygen oczywiście
2.The Pianist
3. The Jacket

Choc wszytskie filmy z nim sa genialne...

zarowa

W "The Jacket" jest bardzo dobry. Rowniez w "Pianiscie" mi sie podobal.

zarowa

łe, 'oxygen' nie widzialam :(
'mordercze lato' jest fajne, no i 'pianista' oczywiscie. no a pozatym 'the jacket' tez jest spoko

zarowa

Szkoda, że do wymienienia (matko, moje pierwsze długie słowo:P) są tylko 3 filmy, osobiście podoba mi się kilka (trochę więcej niż 3) filmów, no ale cóż, jak trzeba 3, to niech będą to:
1) "Pianista"
2) "Mordercze Lato"
3) "The Jacket"

linkina16

Zapomniałam dodać, że jeszcze "Zabójczy warunek" ("Oxygen") był super, ale tyo juz pozakonkursowo:P (i kolejne długie słowo, sama siebie zadziwiam:P)

zarowa

OxYgEn bezwarunkowo! widzialm tylko 3 filmy z jego udziałem ale w tym był wg mnie najepszy! potem pianista i mordercze lato :)) swietnie tam zagrał [oxygen] był po prostu genialny!

zarowa

Pianista, The Jacket, Oxygen i jeszcze Cieńka czerwona linia-film- dno i wodorosty, ale Adrien był niezły.

zarowa

"Oxygen";
"Sumer of Sam"
"Osada"(super tam zagrał...mam slabosc do aktorow, ktorzy dobrze graja umysłowo chorych :D)

norting_

oxygen de best (pierwszy film jaki z nim widzialam)! kiedy go w tym filmie zobaczylam to sie zakochalam w nim i wciaz myslalam co to za przystojniak gra bohatera. adrien dokladnie odpowiada idealowi urody meskiej jak dla mnie:* i tez mam slabosc dop facetow ktorzy graja umyslowo chorych:D

zarowa

pianista i obłęd szczególnie mi się podobał u boku Keiry :)

zarowa

Żar, złotko: )
Oczywiście powszechnie wiadomo, że nie tyle iż "Pianista" jest ulubionym filmem fleUr z Adrienem: * to w ogóle "Pianista" jest ULUBIONYM FILMEM FLEUR: )))
Także:
1. "The Pianist"
2. "The Jacket" - kapitalny film, kapitalny Adrien: *
3. "Summer of Sam" - świetny film, ukazujący okropieństwa świata w postaci poniżania kogoś za gust no i oczywiście fenomenalna gra Adriena: * : )))
Pozdrawiam i zapraszam na mój profil: D

fleUr_henry

Mi się najbardziej podoba PIanista, Obłęd i Osada

użytkownik usunięty
Meggi

Moim zdanie Adrien stworzył najciekawszą kreację w filmie "Mordercze lato" Spike'a Lee. Pozdrawiam serdecznie!

Hmn... Hmn.. ;) tak w ogóle to HEJ! po górlosku....
Co do filmów, to nie oglądałam, np.. Morderczego lata... ale z tych co udało mi sie przylookać to tak:
1.Oxygen
2.Pianista
3.The Jacket
hie hie hie :D
Pozdraffki dla Żar i fleUR :* dziob dziob

Dzika_Marcheff

JA koffam Oxygen ,Pianistę i Obłęd,wogole to Adrien to świetny aktor, jeden z moich ulubionych:))))
pozderoffka i buziaczki:**

warning

Jak dla mnie to: The Jacket, Pianista i King Kong. Ale musze koniecznie obejrzec Mordercze Lato skoro tak polecacie :D

fleurette

Liberty heights
Osada



:D

zarowa

Harrison's Flowers.
Summer Of Sam
The Oxygen

zarowa

1. The Brothers Bloom
2. The Jacket
3. The Pianist :]

zarowa

no to powiem że mnie zaskoczyliście. pewnie, wiadomo, że Summer of Sam, Pianista i The Jacket są śwetne, no ale co np. z :
1." Z Dystansu" - jak dla mnie rewelacyjny film,
2. "Predators" - i Adrien jako super-twardziel - coś nowego ale bomba :D
3. "Experiment" - :D

poza rankingiem, ale tez bardzo wysoko oczywiście Osada i King Kong, a najniżej chyba będzie Istota, ale to tez bardziej kwestia pomysłu niz gry Adriena.. :)

użytkownik usunięty
zarowa

1. Obłęd.
2. Predators.
3. King Kong.

zdecydowanie " z dystansu " naprawde świetny film, jak do tej pory najbardziej Adrien podoba mi sie w tej roli, pomijają c jego urodę itp. zagrał genialnie, ogólnie scenariusz jest mocny, a co za tym idzie doskonała gra doswiadczonych aktorów pomijając bardzą dobra Sami Gayle, która dopiero właściwie zaczyna swoją przygodę z filmem
równiez "eksperyment" jest dobry, aczkolwiek Brody bardziej podoba mi sie w "delikatniejszych" rolach ;D
i ostatni myslę , że "Obłęd" uwielbiam Keirę więc ... ;D

użytkownik usunięty
agnes21

Muszę koniecznie obejrzeć z ''Z Dystansu'' ;)

polecam bo film jest genialny, mocno zapada w pamięć :)

zarowa

Jak dla mnie tych kilka sekund w "O północy w Paryżu" jako Salvador i oczywiście Pianista.

TheMadness

1.Pianista
2.Obłęd
3.Eksperyment

arturtur2

The Jacket to jedna z wielu wtórnych szmir w których grywa.
mje sie tylko jedne film z nim podobał- The Darjeeling Limited

zarowa

Nie widziałam Oxygenu, więc mój raning wygląda tak:
1. King Kong
2. Pianista
3. Afera naszyjnikowa/Cadillac Records
Obłęd zresztą też był świetny. Trudna decyzja, on zawsze daje radę ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones