Adrien Brody

8,4
42 875 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adrien Brody

jakie filmy z nim byscie polecili?
najlepsze wedlug Was?;)

Asica_7

mi najbardziej podobał się w "Obłędzie" i "Osadzie"

fenix

"Pianista" i "Osada", w "Obłędzie" tak średnio moim zdaniem.

elfka77

"Osada" super, "Pianista" wiadomo też. Warty również uwagi jest film "Król wzgórza" niezupełnie ze względu na Brody'ego, lecz na sam film.

Hoppipolla

podzielam Wasze zdanie. "Pianista" i "Osada" były świetne.

Asica_7

Oczywiście "Obłęd", był w nim.... no cóż... obłędny :)
Nieźle grał w "King Kongu" no i w "Pianiście" .

Ale w moim rankingu najlepszy był w "Obłędzie", zwłaszcza jak ogląda się film bez lektora - jego głos jest idealny w tym filmie.

użytkownik usunięty
Mandriel

Czemu nikt nie wymienił Morderczego lata? xD
A poza tym jak wszyscy-Pianista, Osada i Obłęd.

W Osadzie był wprost fenomenalny. ;f
Postać w którą się wcielił na długo zapisała się w mojej pamięci.

Dodatkowo Pianista (myślę, że obowiązkowo i to nie ze względu na Brody'ego). W King Kong'u również mnie przekonał. ;)

Asica_7

Oczywiście "Pianista", ale to chyba wszyscy wiedzą:) I jeszcze "Summer of Sam" - dobry film, trochę poschizowany, ale w ciekawy sposób pokazuje mentalność mieszkańców Bronxu. No i oczywiście Adrien świetnie zagrał.

Penelope_Pussycat

czemu nikt nie poleca Pociągu do Darjeeling? Jest fenomenalny! Oglądałam go już dwa razy i dosc nie mam ;D i też ze względu na Brody'ego bo gra świetnie. Jeden z moich ulubionych filmów. przeuroczy wschodni klimat oraz swietne dialogi. polecam baaardzo!

Asica_7

1. Obłęd
2. Pianista
3. Pociąg do Darjeeling
4. Hollywoodland
5. Cadillac Records
6. Zabójczy Warunek
7. Osada

To są chyba wszystkie filmy, które zobaczyłem z Brodym. Nie wiem jeszcze jak się sprawdził w innych rolach ale wszystko przede mną. Genialny aktor. Pozdrawiam

TyskiDaro

Ja dodam jeszcze Dummy uroczy film na poprawę nastroju :)
Trudna miłość też...

Asica_7

PIANISTA! "obłędu" nie widziałam jeszcze xD

użytkownik usunięty
Asica_7

Ja polecam The Bloom Brothers. Ciepła, śmieszna,sympatyczna i zakręcona opowieść o 2 oszustach dodatkowo zrealizowana w pięknych miejscach w Europie. Damskiej części fanów Adriena przypadnie do gustu jego kreacja marzyciela romantyka ;)Swoją drogą czekam na Manolete, Adrien jest świetny w rolach dramatycznych bohaterów :)

Polecam King Konga tak uroczo tam wyglądał gdy biegał za tą Ann ehh:) Ale też piękny film i dlatego przede wszystkim warto go obejrzeć. Natomiat film Obłęd nie wszystkim może się spodobać.

kiara_94

Mi sie baaaaaaardzo podobal w "The last time I committed suicide"

Asica_7

Nie zauważyłam wśród propozycji tak świetnego filmu jak "Trudna miłośc" ("Love the hard way")- jeżeli ktos wymienił, to przepraszam. Owy film oglądnęłam już ok. 6 razy :) Może dlatego, że jestem romantyczką i takie dramaty miłosne mnie wciągają, jednak z całego serca zachęcam. Chociaż dla samego sprawdzenia ;) Jego wcielenie: niegrzeczny mężczyzna, obojętny na kobiece uczucia, działający na zasadzie " zaliczyc - zapomniec " świetnie zagrane :) w szczególności, gdy sam wpada w sidła ;))) Ale nic więcej nie mówię! :) Polecam, polecam!
Oczywiście dalej to już takie standardy (a wymienię, żeby podnieśc sam ich prestiż ;d hehe i wartośc):
- ,,Pianista"
- ,,Obłęd"
- ,,King Kong" <- nigdy tego nie lubiłam, ale wersja z Adrienem...ah! 3 razy mam obejrzane ;))
" Pociąg do Darjeeling " nie za bardzo mi się spodobał ;d może to przez Owena Wilsona ;d haha
btw. Oglądał ktoś może " Manolete " ? Nie mam pojęcia jak to dostac :( !
Z góry dziękuję :*

Asica_7

myślę że najlepszym filmem z udziałem Brody'ego jest "Pociąg do Darjeeling"

Asica_7

zdecydowanie "Obłęd" ale ja także uwielbiam "Hollywoodland" kryminał na najwyższym poziomie :D no i mój ulubiony z Adrienem "Cadillac Records" świetny musical i niesamowity głos Beyonce :D

Asica_7

"Obłęd" + muzyka Braiana Eno :) --------------------------

Asica_7

"Pianista" :)

lukkli93KCX

Pianista
Obłed
Bracia Bloom fajny nastrojowy:)
Brzuchomówca
Mordercze Lato Super film naprawde!
Oxygen w tv widziałem też bardzo dobrze tam zagrał psychola:)
I w Osadzie fajną postać stworzył :> takiego ześwirowanego kolesia

KrzysiekW_filmaniak

ojej, tyle filmów z nim oglądałam, po parę razy każdy i mam nieco odmienne zdanie.
Lista subiektywna fanki Brody'ego (ze względu na rolę i mój gust, nie poziom filmu):
1. Oxygen - chyba przez ten film tak mi się Brody spodobał (najseksowniejszy świr o najseksowniejszym głosie)
2. Pianista - KUNSZT AKTORSKI
3. Obłęd - mocny film. Podobał mi się jego związek z Knightley tu
4. Cadillac Records - rewelacja, super film, klimat i muzyka.
5. Summer of Sam - zupełnie inny od reszty
6. Trudna miłość - ten film polecam fankom urody Adriena
7. Pociąg do Darjeeling - świetna komedia, ubaw po pachy:)
8. Restauracja - dużo mnie kosztowało zdobycie tego filmu, warto.
9. Afera Naszyjnikowa - mało Pana Adriena tu, ale film bardzo dobry.
10. King Kong - rola fajna, film nie w moim typie
/filmy które nie bardzo podobały mi się jako filmy/
11. Osada
12. Hollywoodland
13. Król Wzgórza
14. Smak Wolności

...no i oglądam dalej:)

użytkownik usunięty
Asica_7

'Cienka czerwona linia' - nie dla Brody'ego, bo mówi chyba jedno zdanie przez blisko 3h, ale z filmów, w których wystąpił, ten polecam najbardziej.
A jeśli chodzi o jego grę, to 'Hollywoodland' i 'Osada'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones