PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628230}
7,2 6 010
ocen
7,2 10 1 6010
Houdini
powrót do forum serialu Houdini

Liczyłem na więcej

ocenił(a) serial na 6

O Houdinim zbyt dużo nie wiedziałem, dlatego tym chętniej obejrzałem ten film, sporo można się dowiedzieć, ale z drugiej strony nie jest naszpikowany ciekawostkami z jego życia.
Obejrzałem wiele filmów dokumentalnych od National Geographic, w prawie każdym można zobaczyć ładnie zrobione rekonstrukcje wydarzeń z udziałem aktorów, mowie o tym dlatego że film "Houdini" został tak nakręcony że czułem się jakbym oglądał jakąś rekonstrukcję od National Geographic, w dokumentach to pasuje, ale tutaj niestety nie. Całość chwilami trochę stawała się nudnawa, co scena to jakaś nowa sztuczka, proces oczekiwania, ulga i aplauz widowni... tak można opisać większość scen.
Zabrakło mi trochę więcej szczegółów z przygotowań do występów, Adrien Brody zagrał nieźle, ale podług swoich innych ról zagrał słabo...
Po prostu niezły film, bez żadnych rewelacji, można obejrzeć 6/10.

ocenił(a) serial na 6
D3Mania

Zgoda - czuję pewien niedosyt ale niezły to film - 6/10 !!!

ocenił(a) serial na 6
D3Mania

Racja. Film dość poprawny, ale brakowało w nim przygotowań, jakiegoś napięcia, dramatu. Od takie schematyczne "kurtyna w górę" i za chwilę "kurtyna w dół" , a potem od nowa. Dlatego tylko 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones